Modstander Resultat Dato Hold Målscorer(e)
Somalisk FF (Hjemme) 6-1 30.04.2016 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Ronnie, Ronnie, Gluud, Gluud, Anthon
Århus Expats (Hjemme) 7-2 28.04.2016 Herre 2. hold (Serie 6) Kvist, Damsager, Gluud, Johnni P, Johnni P, Martin Hansen, David
FFD Kralupy (Hjemme) 1-2 26.04.2016 Herre 1. hold (Serie 5) Gluud
BK 07 (Hjemme) 1-2 24.04.2016 Herre 1. hold (Serie 5) Anthon
Århus 1900 (Hjemme) 0-5 02.11.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Ingen
Odder IGF (Ude) 2-4 29.10.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Søren, Jan, Kvist, Johnni
Football Club Vietnam (Hjemme) 8-1 18.10.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Jan, Britz, Ronnie, Zobayr
DGL 2000 (Hjemme) 1-3 11.10.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Johnni
Viby Syd IF (Hjemme) 2-6 09.10.2014 Herre 2. hold (Serie 6) Kvist
DGS IF (Ude) 2-4 06.10.2014 Kvinde Mette, Stine
IF Lyseng (Ude) 5-0 04.10.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Ingen
GD Bio-Bold (Ude) 4-2 28.09.2014 Herre 2. hold (Serie 6) Ronnie, Søren
JAI, Aarhus (Ude) 0-1 22.09.2014 Kvinde Stine
BSS Sport (Ude) 3-2 21.09.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Ronnie
GD Bio-Bold (Hjemme) 3-4 13.09.2014 Kvinde Nanna Bust
Århus 1900 (Ude) 2-4 13.09.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Ronnie, Damsager, Dolle
Odder IGF (Hjemme) 3-5 11.09.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Dennis, Quist, Johnni
Egmont Rollators FC (Ude) 3-2 08.09.2014 Kvinde LouiseW, Tilde
Christiansbjerg IF (1) (Ude) 8-2 02.09.2014 Kvinde Sarah, Stine
Aabyhøj IF (Hjemme) 2-1 30.08.2014 Kvinde Britt, Camilla
Football Club Vietnam (Ude) 5-4 29.08.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Zobayr, Ronnie, Stello
Christiansbjerg IF (2) (Ude) 5-1 27.08.2014 Kvinde Ingen
DGL 2000 (Ude) 6-4 23.08.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Ronnie, Sune, Søren, Jan
IF Lyseng (Hjemme) 1-2 20.08.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Jan
VRI (Ude) 2-2 19.08.2014 Kvinde Selvmål, Mette
BSS Sport (Hjemme) 0-2 12.08.2014 Herre 1. hold (Serie 4) Ingen
FC Royal (Hjemme) 1-1 21.06.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie
Fodbawlers (Ude) 5-5 15.06.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Daniel
Torpedo AT (Ude) 2-3 10.06.2014 Kvinde Aysha, Sarah
JAI, Aarhus (Ude) 2-1 02.06.2014 Kvinde Selvmål
FFD Kralupy (Ude) 2-0 01.06.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Football Club Vietnam (Hjemme) 3-2 25.05.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Damsager, Bust, Thomsen
FC Bondestorm (Hjemme) 1-0 25.05.2014 Kvinde Camilla
Skagen Magic (Ude) 2-3 20.05.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie
Dynamo Petrobras (Ude) 3-1 17.05.2014 Kvinde Ingen
Bygningsteknisk FF (Ude) 3-0 11.05.2014 Herre 2. hold (Serie 6) Ingen
FC Royal (Ude) 1-0 11.05.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Silkeborg Sem. IK (Hjemme) 2-3 08.05.2014 Kvinde Aysha
Fodbawlers (Hjemme) 4-2 06.05.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Kvist, Thomsen, Ronnie, Daniel
FFD Kralupy (Hjemme) 0-1 29.04.14 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
FC Åben Modus (Hjemme) 5-7 28.04.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie
Christiansbjerg IF (Ude) 4-2 25.04.2014 Herre 2. hold (Serie 6) Damsager, Ronnie
Football Club Vietnam (Ude) 0-2 20.04.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Dolle, Ronnie
FC Skagen Magic (Hjemme) 4-2 12.04.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Daniel, Brill, Bust, Ronnie
Flamengo Garrinchas (Ude) 1-4 07.04.2014 Herre 1. hold (Serie 5) Kvist, Britz
Brabrand IF (Hjemme) 3-2 19.10.2013 Herre 2. hold (Serie 6) Søren, Salsgaard
Åbyhøj IF (Hjemme) 3-1 19.10.2013 Kvinde Katrine, Britt, Kirsten
IVF, Århus (Hjemme) 8-2 19.10.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Bust, Daniel, Dennis, Sprit
FC Bondestorm (Ude) 0-2 13.10.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Dennis
VRI (Ude) 4-1 11.10.2013 Kvinde Mette
HEI (Hjemme) 5-1 05.10.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Daniel, Ronnie
Lystrup IF (Ude) 1-6 29.09.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Daniel, Brill, Dolle, Emil, Søren
Skødstrup SF (Hjemme) 3-3 22.09.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Brill, Søren
Brabrand IF (Ude) 6-1 13.09.2013 Herre 2. hold (Serie 6) Ingen
FC Bondestorm (Ude) 0-3 12.09.2013 Kvinde Tilde, Natasja, Katrine
IVF Århus (Ude) 2-4 11.09.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Søren, Bust, Dolle
HEI (Ude) 0-2 10.09.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Bobby
PMS Birdie (Hjemme) 3-1 08.09.2013 Kvinde Stine, Kirsten
FC Bondestorm (Hjemme) 0-4 08.09.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Fuglebakken KFUM (Ude) 2-1 05.09.2013 Kvinde Camilla
AIA/Tranbjerg (Ude) 1-3 01.09.2013 Herre 2. hold (Serie 6) Ronnie, Bobby
Lystrup IF (Hjemme) 2-2 25.08.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Johnni
DGL 2000 (Ude) 3-0 22.08.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Skødstrup SF (Ude) 3-2 17.08.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Johnni, Dolle
Kolt/Hasselager IF (Ude) 3-2 22.06.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Brill, Ronnie
Prügelknabe IK (Hjemme) 2-1 18.06.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Miki
Dynamo Petrobras (Hjemme) 5-0 17.06.2013 Kvinde Stine, Nanna, Camilla, Tilde
Kick 8270 (Ude) 2-5 11.06.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Brill, Bendix, Bobby, Ronnie, Dennis
Odder IGF (Hjemme) 3-2 06.06.2013 Kvinde Tilde, Sarah
FC Bondestorm (Hjemme) 3-4 02.06.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Johnni P, Dennis
FC Bondestorm (Hjemme) 3-1 02.06.2013 Kvinde Stine, Camilla
FF Klettar (Hjemme) 2-3 28.05.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Stautrup IF (Hjemme) 0-1 26.05.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
GD Bio-Bold (Ude) 3-1 21.05.2013 Kvinde Tilde
Dynamo Petrobras (Hjemme) 2-2 18.05.2013 Kvinde Tilde
Kolt/Hasselager IF (1) (Hjemme) 2-0 11.05.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Johnni P, Simon
Fuglebakken BK (Hjemme) 0-1 07.05.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Fuglebakken (Ude) 2-5 05.05.2013 Herre 2. hold (Serie 6) Ronnie, Vaffel
Prügelknabe IK (Ude) 2-0 04.05.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Stautrup IF (Ude) 3-4 02.05.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Kvist
FC Gnu (Hjemme) 7-1 30.04.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Daniel, Hansen, Dennis, Esben
Fodbawlers (Hjemme) 2-3 28.04.2013 Herre 2. hold (Serie 6) Sune, Kvist
Kick 8270 (Hjemme) 2-1 28.04.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Johnni P, Daniel
FC Bondestorm (Ude) 0-1 25.04.2013 Kvinde Tilde
FC Skagen Magic (Ude) 1-2 23.04.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Johnni P, Sune
FC Bondestorm (Ude) 5-5 21.04.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Johnni P, Britz, Sune
ASA, Aarhus (Ude) 1-5 01.04.2013 Herre 1. hold (Serie 5) Dennis, Johnni, Brill, Simon
tst Fodbold (Hjemme) 2-10 21.10.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Moe
Åbyhøj IF (Hjemme) 5-0 14.10.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Bobby, Johnni, Ronnie
HEI (Hjemme) 4-6 14.10.2012 Herre 2. hold (Serie 6) Thomas
Fodbawlers (Ude) 6-3 07.10.2012 Herre 2. hold (Serie 6) Simon, Dennis, Britz
Sabro IF (Ude) 6-4 06.10.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Bust, Ronnie
DGS IF (Ude) 1-2 03.10.2012 Kvinde Katrine, Tilde
IF Lyseng (Hjemme) 12-1 23.09.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Brill, Ronnie, Atakan, Kvist, Britz
Christiansbjerg IF (Hjemme) 3-3 23.09.2012 Herre 2. hold (Serie 6) Johnni, Britz, Daniel
tst Fodbold (Ude) 6-2 16.09.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Kvist, Ronnie
HEI (Ude) 9-4 13.09.2012 Herre 2. hold (Serie 6) Ronnie
Åbyhøj IF (Ude) 3-1 09.09.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Britz
ASA, Aarhus (Ude) 1-1 08.09.2012 Kvinde Stine
Team Leo IF (Hjemme) 5-7 30.08.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Britz, Brill, Kvist
Aarhus 1900 (Ude) 5-3 26.08.2012 Herre 2. hold (Serie 6) Jens, Jørgen
FC Grejbse (Hjemme) 2-6 26.08.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Kvist, Moe
Northwest Hampden (Hjemme) 1-6 26.08.2012 Kvinde Ingen
Galten FS (Hjemme) 4-3 23.08.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Nick, Kvist, Brill, Løber
KoHBra (Hjemme) 1-8 21.08.2012 Kvinde Katrine
IF Lyseng (Hjemme) 5-4 23.06.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Atakan, Moe
Odder IGF (Ude) 2-5 19.06.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Christian P, Flink
Northwest Hampden (Ude) 6-1 15.06.2012 Kvinde Tilde
ASB Sport, Århus (Ude) 4-0 10.06.2012 Herre 2. hold (Serie 6) Ingen
DGS IF (Hjemme) 0-0 10.06.2012 Kvinde Ingen
Virring/Vitved UI (Hjemme) 4-3 10.06.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Christian P, Atakan
Fuglebakken (Hjemme) 0-1 02.06.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Kolt/Hasselager IF (Hjemme) 1-3 02.06.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Atakan
FC Bondestorm (Hjemme) 7-2 02.06.2012 Kvinde Stine, Nanna, Natasja
DGL 2000 (Ude) 2-0 23.05.2012 Kvinde Ingen
Eliten FC (Ude) 1-2 18.05.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Johnny M
IF Lyseng (Ude) 3-2 12.05.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Johnni, Moe
DGS IF (Ude) 1-0 10.05.2012 Kvinde Ingen
Odder IGF (Hjemme) 1-6 06.05.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Northwest Hampden (Hjemme) 2-2 06.05.2012 Kvinde Stine, Tilde
Virring/Vitved UI (Ude) 0-2 01.05.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Hansen
FC Bondestorm (Ude) 2-3 23.04.2012 Kvinde Tilde, Stine
Kolt/Hasselager IF (Ude) 1-2 21.04.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Johnny M, Johnni
VB 2005 (Ude) 3-2 17.04.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Atakan
Eliten FC (Hjemme) 3-7 15.04.2012 Herre 1. hold (Serie 5) Selvmål
Hedensted IF (Ude) 5-2 16.10.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Thomsen, Johnni
FC Bondestorm (Ude) 0-4 12.10.2011 Kvinde Mia, Kirsten, Aysha, Natasja
Fuglebakken KFUM (Hjemme) 0-6 09.10.2011 Kvinde Ingen
Stautrup IF (Hjemme) 6-0 02.10.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Sune, Johnni
FC Skjoldhøgene (Ude) 1-0 25.09.2011 Kvinde Ingen
Hørning IF (Ude) 2-3 25.09.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Thomsen, Hansen
Stilling IF (Hjemme) 1-7 21.09.2011 Herre 2. hold (7-mands) Thomsen
Torpedo AT (Hjemme) 1-2 18.09.2011 Kvinde Nanna
AIA Tranbjerg (Hjemme) 4-3 18.09.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Thomsen, Johnni, Nissen
Hårby IK 81 (Ude) 1-4 01.09.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Britz, Sune, Johnni, Thomsen
Torpedo AT (Ude) 2-0 29.08.2011 Kvinde Ingen
Stautrup IF (Ude) 2-6 28.08.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Sune, Johnni, Flink, Thomsen
Hørning IF (Hjemme) 4-3 21.08.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Kvist, Simon, Britz, Johnni
Young Guns Athletics (Hjemme) 0-3 18.08.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Ingen
AIA Tranbjerg (Ude) 6-3 16.08.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Kvist
IF Lyseng (Hjemme) 3-1 17.06.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Simon, Atakan, Kvist
Saxild IF (Hjemme) 2-2 09.06.2011 Kvinde Stine, Sif
FC Royal (Ude) 2-4 04.06.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Ronnie, Johnni
Odder IGF (Hjemme) 1-1 01.06.2011 Kvinde Nikita
FC Rangers (Hjemme) 5-1 29.05.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Sune, Thomsen, Johnni, Ronnie
FC Skanderborg (Ude) 11-3 25.05.2011 Herre 2. hold (7-mands) Johnni, Stello
Fuglebakken (Ude) 4-1 15.05.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Sune
Team Østjylland (Hjemme) 1-2 14.05.2011 Kvinde Sif
IF Lyseng (Ude) 1-0 08.05.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Ingen
Saxild IF (Ude) 3-1 04.05.2011 Kvinde Ingen
FC Royal (Hjemme) 3-3 03.05.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Sune, Bendix, Thomsen
FC Rangers (Ude) 2-1 28.04.2011 Herre 1. hold (Serie 6) Stello
Torpedo AT (Ude) 11-1 13.04.2011 Kvinde Stine
IVF, Århus (Ude) 4-0 09.10.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Danish D-Lite (Hjemme) 0-8 07.10.2010 Kvinde Ingen
AIA Tranbjerg (Hjemme) 1-2 25.09.2010 Kvinde Britt
BK07 (Hjemme) 1-6 18.09.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie
Kolt/Hasselager IF (Hjemme) 2-8 21.08.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Sune
Gulddrengene (Hjemme) 0-1 15.06.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Natuglerne (Ude) 3-2 13.06.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Kvist, Johnni
Virup (Hjemme) 0-2 10.06.2010 Kvinde Ingen
Skagen Magic (Hjemme) 0-2 25.05.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Natuglerne (Hjemme) 2-6 02.05.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Sune, Stello
Gulddrengene (Ude) 0-3 25.04.2010 Herre 1. hold (Serie 5) Ingen
Olympia (Hjemme) 3-9 18.10.2009 Herre 1. hold (Serie 5) Chapelle, Brill
IF Lyseng (Hjemme) 2-3 11.10.2009 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie
Grejbse (Hjemme) 4-3 04.10.2009 Herre 1. hold (Serie 5) Thomsen
Kick 8270 (Ude) 3-4 26.09.2009 Herre 1. hold (Serie 5) Brill, Simon
IFSK (Hjemme) 5-4 20.09.2009 Herre 1. hold (Serie 5) Ronnie, Kvist
Olympia (Ude) 1-4 13.09.2009 Herre 1. hold (Serie 5) Thomsen, Hansen